• KURUMSAL
Hamle Matbaa

KURUMSAL

1939'da faaliyetlerine başlayan Hamle Matbaa, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini almıştır. Sektöre yeni fikirler üretecek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ambalaj ve kağıt sektörü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiğini ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz.

Genç ve tecrübeli kadrosu ile deneyimlerini ve kaynaklarını müşterileri için en iyi şekilde kullanan, kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen, müşterileri için ve beraber iş yaptığı diğer kuruluşlar ile aralarındaki iletişimi sağlayan,güçlendiren ve yenilikler katan, müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutan ambalaj üretimi yapan bir sanayi firmasıdır. Ana teması ofset baskılı oluklu mukavva kutu üretimi'dir.

Ana politikası, kaliteyi uygun fiyata tam zamanında teslim etmektir.

Tasarım…

Hamle Matbaa düşüncelerinizdeki tasarımı ile işimizi yansıtmanın aracıdır. Hayalimizdeki özgün ve yaratıcı çalışmalar burada şekil almaktadır ve sizin beğeninize sunulmaktadır.

Güven…

Hamle Matbaa 1939'dan beri müşterilerinin güvenine hep layık olmuş, müşterilerinin güvenini kazanmayı ve kaybetmemeyi daima en önde tutmuş, rakiplerine göre farklı hizmet vermiş, kalite ve ürün çeşitliliğini geliştirmiş, şeffaf ve duyarlı bir anlayış ile yönetilmiş, geleneksel çalışma sanatı ile modern teknolojiyi bütünleştirmiştir.'Markanız için çalışıyoruz' sloganının dayanağı bu güvendir..